معرفی مجموعه و خدمات

درباره ما

ایران لیبل با بیش از ۱۰ سال فعالیت مداوم در زمینه چاپ انواع مارک، لیبل و کارت آویز و با به کار گیری دانش روز و تجهیزات بسیار پیشرفته، توانسته است سهم بسزایی درزمینه تولید این محصولات داشته باشد. ما در ایران لیبل همواره در تلاشیم که محصولاتی با کیفیت خوب و قیمت مناسب عرضه کنیم و بر این باوریم که کیفیت خوب حق مسلم مشتری می‌باشد. امیدواریم با تلاش روز افزون خود و حمایت شما مشتریان عزیز گامی مناسب در جهت رضایت خاطر شما عزیزان برداریم و در در این راه پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما کاربران گرامی خواهیم بود.

خدمات ما

تولید مارک پارچه ای

مارک های پارچه ای و بافت، از مهم ترین و پر درخواست ترین مارک ها است. ما در ایران لیبل با تکیه بر تکنولوژی روز و سابقه خود قادریم مارک های پارچه ای با کیفیتی تولید کنیم.

تولید مارک چاپی

مارک چاپی به دلیل تنوع در رنگ، طراحی و متریال کاربردها و مخاطبان زیادی دارد. ایران لیبل با کیفیت خوب و قیمتی مناسب آماده دریافت سفارشات مشتریان گرامی می‌باشد.

تولید مارک چرمی

یکی دریگر از خدمات ما تولید مارک چرمی می‌باشد. مارک چرمی به دلیل ظاهر شیک و زیبایی که دارد باعث جلب توجه کاربر می‌شود. ایران لیبل آماده دریافت سفارشات شما می‌باشد.

تگ و کارت آویز

از دیگر خدمات ایران لیبل تولید تگ و کارت آویز می‌باشد. این نوع از محصولات می‌توانند برای معرفی برند بر روی لباس، کیف و دیگر محصولات قرار گیرند. ایران لیبل آماده دریافت سفارشات شما می‌باشد.

https://iranlabels.com/supergame-casino-review