وبلاگ

برندسازی و فواید آن

2 دیدگاه

برندسازی در همه ی کسب و کار ها، چه کوچک و چه بزرگ، دارای اهمیت بسیاری می‌باشد زیرا با استفاده از برندسازی می‌توانید بیشتر شناخته شوید. در کشور ما در سال های گذشته اهمیت کمتری به امر برندسازی داده می‌شد زیرا مردم تمایل به خرید محصولات با قیمت مناسب تر داشتند، اما گذشت زمان و آشنایی با برندهای معتبر جهانی و کیفیت عالی محصولاتشان باعث شد نحوه تفکر جامعه ایرانی به سمت استفاده از محصولات با کیفیت برندهای معتبر برود، هرچند که این محصولات قیمت بالایی داشته باشند. پس با توجه به مطالب ذکر شده تولیدکنندگان داخلی می‌بایست کیفیت محصولات خود را بالا ببرند تا بتوانند در فروش بیشتر کالای خود موفق شوند. اما نقش برندسازی چیست؟

مهمترین عامل برای ساخت یک برند خوب، کیفیت خوب محصولات و خدمات است زیرا مشتریانی که از کالا و خدمات شما استفاده می‌کنند کیفیت آن را، چه خوب و چه بد به خاطر می‌سپارند. حال اگر کیفیت کالا و خدمات شما خوب باشد مشتری را به خرید دوباره از محصولات یا استفاده مجدد از خدمات شما ترغیب می‌کند. یعنی مشتری به برند شما وفادار می‌شود. در مرحله بعد مشتریانی که از کالا و خدمات شما راضی هستند برند شما را به دوستان و آشنایان خود معرفی می‌کنند. این موضوع باعث تبلیغ و شناخته شدن برند شما خواهد شد. در آخر با شناخته شدن یا به اصطلاح “سر زبان افتادن” برند شما میزان فروش محصولات و خدمات شما افزایش خواهد یافت.

♦ برای نمایش برند خود روی محصولات می‌توانید از کارت آویزها، مارک ها و لیبل ها استفاده کنید.

مارک ها، لیبل ها و کارت آویزها بیانگر برند شما بوده و باید به گونه‌ای باشند که برند شما را به بهترین شکل ممکن نمایش دهند تا مشتریان را جذب خودش کند و باعث شوند مشخصات برند شما مانند نام تجاری و لوگو در ذهن مشتری حک شود. بنابراین مارک ها، لیبل ها و یا کارت آویزی که برای نمایش برند خود در نظر گرفته اید باید دارای طراحی زیبا و جنسی مرغوب باشد که همه این موارد در ایران لیبل رعایت می‌شوند.

برای دیدن نمونه کارهای ما بر روی این لینک کلیک کنید.
نوشتهٔ بعدی
انواع لیبل، مارک و کارت آویز

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست