مارک پارچه ای و بافت

مارک پارچه ای

مارک پارچه ای در برابر شست و شو و نور مقاوم بوده و از ماندگاری بیشتر و فرسودگی کمتری نسبت به دیگر اتیکت ها و لیبل ها برخوردار میباشد. همچنین لیبل های پارچه ای (لیبل بافتنی) بیشتر برای کارهای اورجینال و ماندگار به کار میرود و از کیفیت بالایی نیز برخودار میباشد. در ادامه شما می توانید نمونه هایی از اتیکت ها و لیبل های پارچه ای و بافت را مشاهده کنید.

مارک پارچه ای یا مارک بافت در دو نوع مارک تافته و نخ ترک قابل ارائه است. همچنین مارک های پارچه ای تنوع و کیفیت های متفاوتی دارند. معمولا کیفیت لیبل پارچه ای با تراکم بافت آن مشخص می شود. مارک پارچه ای را می توان به صورت چسب دار استفاده کرد. مارک پشت چسب دار هم به صورت چسب دو طرفه و هم به صورت مارک حرارتی قابل استفاده است. در نوع مارک حرارتی برای چسباندن لیبل به کار، از حرارت اتو استفاده می شود. به همین دلیل به آن مارک اتویی یا لیبل اتویی نیز می گویند. نمونه کارهای بالا صرفا جهت آشنایی شما عزیزان از توانایی پیاده سازی طرح های متفاوت روی اتیکت پارچه ای می باشد و از آنجا که کیفیت نمونه ها در عکس قابل تشخیص نیست، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نمونه ها یا برای استعلام قیمت و سفارش به لینک انتهای همین صفحه مراجعه کنید.

مشاهده نمونه های دیگر مارک لباس

برای مشاهده مارک های چاپی و بروشور کلیک کنید

مارک های چرمی

برای مشاهده مارک های چرمی کلیک کنید

کارت آویز

برای مشاهده تگ ها و کارت آویز کلیک کنید

از آنجا که مارک های چاپی و مارک های بافت شباهت بسیاری به هم دارند، برخی از افراد به دلیل عدم شناخت کافی از جنس، کیفیت و استفاده این دو نوع مارک در انتخاب آنها دچار تردید و گمراهی می شوند. برای رهایی از این سردرگمی پیشنهاد می کنیم مقاله ” تفاوت مارک پارچه ای و مارک چاپی ” را مطالعه نمایید.

برای استعلام قیمت، سفارش لیبل پارچه ای و ارسال طرح بر روی لینک زیر کلیک کنید و با استفاده از شماره تلفن هایی که در صفحه تماس با ما قرار دارد با ما تماس بگیرید.